نگاریــــن

 • تعمیر دوربین
 • تجهیزات
 • سینمایی
 • نمایندگی
 • فروشگاه

تعمیر دوربین کانن canon

تعمیر دوربین کانن canon

تعمیرات دوربین کانن یکی از خدمات تخصصی مورد نیاز کاربران دوربین های کانن است که در این مرکز، توسط تیمی از زبده ترین و متخصص ترین کارشناسان این حوزه (حوزه تعمیرات دوربین کانن) انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بیشماری از دوربین های عادی و حرفه ای کانن به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه ها تسلط یافته و قادر به رفع تمامی اشکالات و عیوبی گشته اند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه ها ایجاد گردند.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هر گونه نقص و اختلال در دوربین های کانن، به مرکز تعمیرات دوربین کانن مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت کنید. کلیه سرویس ها و خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح مهارت و تخصص کارشناسان این مرکز با ارائه گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد.

تعمیر دوربین کانن canon

ویژگی‌های مرکز تعمیرات کانن

 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی در حین تعمیرات دوربین کانن
 • دارا بودن کادر فنی مجرب و متخصص
 • پایبندی به اصول مشتری مداری
 • ارایه‌ی قیمت‌های منصفانه و شرکتی
 • انجام تعمیرات تخصصی دوربین کانن
 • سرعت بالا در ارایه‌ی خدمات و تعمیرات دوربین های کانن
 • انجام کلیه‌ی تعمیرات کانن با ضمانت و گارانتی
 • کسب اجازه از صاحب کالا پیش از اقدام به تعویض قطعات

روند تعمیرات دوربین کانن در نمایندگی کانن

 در نخستین مرحله دوربین شما با استفاده از تجهیزات ویژه، عیب‌یابی شده و نوع اشکال پیش آمده در آن شناسایی می گردد. پس از این مرحله، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر با شما به عنوان صاحب دستگاه در میان گذاشته شده و در صورت تایید بر روی دستگاه پیاده می‌شود. دستگاه پس از تست، جهت تحویل به مشتری آماده شده و در حضور ایشان نیز -همراه با کارشناس مربوطه تست می شود. ارائه گارانتی معتبر خدمات تعمیر دوربین کانن، آخرین مرحله در این روند خواهد بود.

نکاتی برای عیب یابی و تعمیر دوربین کانن

لنز دوربین کانن کامل جمع نمی شود

 اگر دوربین کانن شما نیز دچار این اشکال شده و لنز آن کامل جمع نمی شود پیشنهاد می کنیم موارد درج شده در این بخش را امتحان کنید. مورد اول اینکه مطمئن شوید درب محفظه باتری دوربین شما کاملا بسته شده است. ممکن است در حین کار با دوربین، درب محفظه باتری را ناخواسته باز کرده باشید. سعی کنید دوربین را روشن و خاموش کنید تا مطمئن شوید که لنز در وضعیت جمع شدن قرار گرفته است.

تمیز بودن لنز را نیز بررسی کنید. یک پارچه خشک بردارید و زمانی که لنز کاملا کشیده شد آن را تمیز کنید. به این نکته توجه کنید که محفظه لنز نیز می تواند سبب گیر کردن لنز در زمان جمع شدن شود. بنابراین محفظه لنز را نیز بررسی کنید. اگر با امتحان کردن این موارد، مشکل شما برطرف نشد، بهتر است دستگاه توسط تکنسین تعمیر دوربین کانن بررسی شود. این احتمال وجود دارد که لنز، آسیب دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

نقطه های سفید در عکس ظاهر می شوند

 اگر در عکس های گرفته شده توسط دوربین، نقاط سفید ریزی را می بینید احتمالا این مشکل ناشی از نوری است که توسط گرد و غبار یا سایر ذرات موجود در هوا منعکس شده است. در این شرایط بهتر است فلاش دوربین خود را خاموش کنید یا صبر کنید تا هوا برای عکاسی پاک و تمیز شود. البته این احتمال نیز وجود دارد که لکه هایی روی لنز ایجاد شده باشند و شما آنها را تمیز نکرده باشید.

بنابراین لنز دوربین را هم بررسی کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید. در غیر این صورت، ممکن است مشکلی در سنسور تصویر وجود داشته باشد که باعث ایجاد نقاط سفید روی عکس ها می شود. برای اطمینان از این موضوع دستگاه خود را به تکنسین تعمیر دوربین کانن نشان دهید و مشکل مربوطه را با او درمیان بگذارید.

تعمیر دوربین کانن canon

مجموعه نگارین تعمیرات دوربین کانن در ایران ؛ یکی از بزرگترین مراکز خدمات و تعمیرات دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در کشور می باشد . 
این مرکز با  حضور تعمیرکاران دوربین های کانن که بسیار به نام و مجرب میباشند و با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن تعمیرات دوربینهای کانن و ADJUSTMENT SOFTWARE در نمایندگی کانن جهت تنظیم دوربین های کانن و تنظیم لنزهای کانن طیف گسترده ای از انواع خدمات و تعمیرات دوربین کانن را ارایه می دهد .
  تعمیرگاه نمایندگی کانن را میتوان تعمیرگاهی قدرتمند مخصوص تعمیر دوربین های کانن و لنزهای کانن دانست که میتواند به صورت تخصصی ، تعمیر تمامی دوربین های CANON و تمامی تعمیر لنز CANON را در کوتاه ترین زمان انجام دهد.

تعمیر دوربین کانن canon

صدور بیمه اصلی کانن و کنترل پرداخت خسارت به دوربین های کانن یا لنزهای کانن آسیب دیده به عهده این بخش می باشد.
بخش بیمه نمایندگی کانن همکاری نزدیکی با بیمه کارآفرین و کاربران دوربین کانن و یا لنز کانن دارند.
هر دوربین کانن یا لنز کانن که آسیب میبیند پس از گذراندن مراتب اداری در نمایندگی کانن با استفاده از بیمه نامه اصلی کانن با نازلترین قیمت تعمیر شده و دوربین کانن و یا لنز کانن تحویل میگردد.
نمایندگی تعمیرات دوربین کانن در تهران علاوه بر موارد فوق مسئولیت راهنمایی خریداران محصولات کانن و مشاوره تلفنی و اینترنتی در خصوص خرید دوربین کانن و دیگر کالاهای نمایندگی تعمیرات دوربین کانن را نیز به عهده دارد.

در هر ساعت میتوانید بصورت آنلاین با مشاوران ما گفت و گو کنید


تماس آنلاین با کارشناسان

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. خط مشی کوکی

محتوا محافظت می شود. تابع راست کلیک غیرفعال است.